top of page
Image by Robert Anasch

ОРЛАН - БЕЗПЕКА

Надійність, гарантія та безпека

от 45 грн/час

Дякуємо, що заповнили форму.

О НАС

 

СТРУКТУРА Предприятия, которые входят в Группу компаний "Орлан-Безопасность" имеют различные системы налогообложения и созданы исключительно для удобства работы с различными контрагентами. Структура компании состоит из центрального офиса в г. Киеве,  Киевского и Волынского региональных отделений, которые есть структурными (неотъемлемыми) подразделениями компании.

НАШИ УСЛУГИ Услуги охраны, которые оказывает наша компания, это услуги по физической охране стационарных объектов, а также услуги по охране и сопровождению грузов во время их транспортировки автомобильным или железнодорожным транспортом.

АППАРАТ УПРАВЛЕНИЯ Работники руководящего состава нашей компании, которые непосредственно возглавляют направление охранной деятельности, это бывшие работники старшего офицерского состава органов внутренних дел, которые имеют значительный опыт работы по специальности, в том числе и в охранных структурах.

ПЕРСОНАЛ ОХРАНЫ Весь персонал охраны нашей компании проходит отбор и специальную проверку, имеет справки о состоянии здоровья и об отсутствии судимости. Во время службы все охранники одеты в форму установленного образца с соответствующими знаками принадлежности нашей компании, обеспечены специальными средствами и средствами связи. В установленные дни и часы с персоналом охраны проводятся занятия по профессиональной подготовке.

ЛИЦЕНЗИИ Оказание услуг по охране нашими предприятиями осуществляется на основании бессрочных действующих лицензий на право осуществления охранной деятельности, сведения о чём содержатся в Лицензионном реестре МВД Украины.

Охранник с помощью рации

ФІЗИЧНА ОХОРОНА СТАЦІОНАРНИХ ОБ'ЄКТІВ

Одним з пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії є фізична охорона стаціонарних об’єктів різних форм власності.

Відповідно до умов договору про надання послуг з фізичної охорони стаціонарних об'єктів, наше підприємство несе повну матеріальну відповідальність за забезпечення збереження майна, що охороняється.

Під час охорони об'єктів нашою компанією використовуються спеціальні засоби, радіозв’язок, а також найсучасніші технічні засоби охоронного призначення, це квадрокоптери (дрони), GPS-трекери, прилади нічного бачення, нагрудні відеореєстратори тощо.

Під час служби всі охоронники одягнені у формений одяг встановленого зразка з відповідними знаками належності нашої компанії. До несення служби допускаються лише ті працівники, які мають свідоцтва державного зразка за професією охоронника.

Перевірки несення служби на об’єктах постійно здійснюються керівництвом, а також працівниками служби безпеки нашої компанії.

Прості господарські об'єкти

фізична охорона простих господарських об'єктів (промислові та агропідприємства, склади, автогаражні кооперативи, житлові комплекси, СТО, приватні домоволодіння, будівельні майданчики тощо) 

від 45 грн/год

Особливі об'єкти

фізична охорона особливих об'єктів (навчальні заклади, бізнес-центри, готельні/розважальні комплекси, ресторани тощо) 

від 60 грн/год

Об'єкти з високим ступенем ризику

фізична охорона об'єктів з високим ступенем ризику (нічні клуби, фінансові установи тощо) 

від 80 грн/год

Охорона короткочасних заходів

фізична охорона короткочасних заходів (конференції, виставки, концерти, збори тощо) 

від 250 грн/год

Грузовые перевозки на дальние расстояния

ОХОРОНА ТА СУПРОВІД ВАНТАЖІВ ПІД ЧАС ТРАНСПОРТУВАННЯ

Група компаній "Орлан-Безпека" надає послуги з охорони та супроводу вантажів під час транспортування автомобільним чи залізничним транспортом по всій території України. До охорони вантажних перевезень залучаються охоронники, які пройшли як спеціальну, так і фізичну підготовку та забезпечені спеціальними засобами й засобами зв’язку.

Під час охорони товарно-матеріальних цінностей (вантажу) в залежності від вимог замовника охоронники можуть бути як у форменому, так і в цивільному одязі, а також за охоронниками діє постійний контроль за несенням служби з боку керівництва нашої компанії, ведеться постійне спостереження за допомогою GPS-трекерів.

Відповідно до умов договору про надання послуг з охорони вантажу під час транспортування, наша компанія несе повну матеріальну відповідальність за забезпечення збереження майна, що охороняється.

Охорона вантажів, що перевозяться залізничним транспортом

один охоронник

від 20 грн за 1 км

два охоронники

від 30 грн за 1 км

Охорона вантажів, що перевозяться автомобільним транспортом
відстань до 250 км

один охоронник

від 30 грн за 1 км

два охоронники

від 50 грн за 1 км

Охорона вантажів, що перевозяться автомобільним транспортом
відстань від 250 до 500 км

один охоронник

від 25 грн за 1 км

два охоронники

від 40 грн за 1 км

Охорона вантажів, що перевозяться автомобільним транспортом
відстань більше ніж 500 км

один охоронник

від 20 грн за 1 км

два охоронники

від 30 грн за 1 км

Додатково (стосується автомобільного транспорту)

контакти
bottom of page